Moje sbírka veršů v prodeji ZDE

Až bude poražen poslední strom, až bude otrávena poslední řeka a uloven poslední pták, pak teprve pochopíte, že peníze se jíst nedají.


Koncert ve Slavkově jsem si užila

30. července 2012 v 10:58 | mysteriouswolf |  Úvahy a zamyšlení
Dlouho jsem toužila slyšet a vidět naživo svou oblíbenou skupinu Blackmor,s night. Letos jsme zakoupili lístky na koncert ve Slavkově a já už jen počítala týdny do dne s velkým "D".

Včera bylo od rána jasné, že počasí nám přát nebude , nějaký zákon schválnosti, jak už to tak bývá. Nabalili jsme tedy pláštěnky a s dostatečným předstihem vyrazili.
Po příjezdu na místo se parádně rozpršelo, těch pár laviček už bylo obsazených, tak že jsme si v dešti, ale s dobrou náladou vyčekali ve stoje zhruba hodinu a půl.

Za deště jsme poslouchali i předkapelu, ale když se už připravovala k nástupu na podium skupina Blackmor,s night, počasí se umoudřilo a pláštěnky jsme mohli sundat. Stáli jsme docela blízko u podia, ale jak už to na koncertech pod širákem a ještě na stání bývá, pár lidi nevydrželo a strhla se hysterická hádka o místa vpředu.
Naštěstí to netrvalo dlouho, situaci sklidnil organizátor a skupina za našeho velkého potlesku nastoupila na podium.

Navíc jsem měla štěstí, na jedné lavičce se nějací manželé ochotně přisunuli blíž k sobě a směrem k davu zavolali, že je tam jedno místo. Sice vydržím hodně, ale moje operovaná páteř občas zlobí, takže jsem se ráda posadila.
A už mě nic nebránilo věnovat se jen této úžasné skupině.
Byli skvělí, atmosféra bezvadná a my v noci odjížděli domů sice mírně unavení, ale o jeden fantastický zážitek bohatší :-)

článek : mysteriouswolf 2012 /video zdroj:YouTube(2007)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Máte rádi tajemno?

ano 92.9% (169)
ani ne 7.1% (13)

Komentáře

1 Jára D. Jára D. | Web | 31. července 2012 v 15:07 | Reagovat

Tak to je fakt nádherná hudba. Je to takový irský styl, zpívané balady, jaký u nás dělá skupina Asonance. To se mi opravdu moc líbí.
Věřím, že to byl fakt super zážitek. :-)  :-)  :-)

2 mysteriouswolf mysteriouswolf | 31. července 2012 v 18:53 | Reagovat

[1]: Asonance taky patří k mým oblíbeným :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama