Moje sbírka veršů v prodeji ZDE

Až bude poražen poslední strom, až bude otrávena poslední řeka a uloven poslední pták, pak teprve pochopíte, že peníze se jíst nedají.

Jared Leto

6. dubna 2012 v 13:52 | mysteriouswolf
Nar. 26.12.1971
Bossier City, Louisiana, USA

Jareda a jeho bratra Shannona vychovávala jen máma Constance, protože jejich rodiče se rozvedli. Příjmení Leto, získal Jared od nového přítele jeho mámy, který Jareda i jeho bratra adoptoval.

Nedokončil střední školu a později nějaký čas studoval malířství ve Philadelphii a umění a film na School of Visual Arts, v New Yorku.
Kromě filmu, se Jared také věnuje hudbě, je frotmanem skupiny 30 Seconds to mars, kterou založil se svým bratrem Shannonem Leto v roce 1998.

Kapela vydala tři alba : 30 Seconds to mars, Beautiful lie a This is war. Také režíroval jejich videoklipy The Kill, From Yesterday, A Beautiful Lie, Closer to the Edge and Kings and Queens, pod pseudonymy Bartholomew Cubbins a Angakok Panipaq.

výběr z jeho filmografie :

Zavraždění Johna Lennona / Americké psycho/ Klub rváčů/ Temná legenda/ Narušení/ Sunset Strip / Zázračný běžec/ Poslední ze slavných králů/ Alexander Veliký/ Úkryt/ Past / Sol Goode a pár rolí v seriálech. 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama